Venčení a hlídání psa Litoměřice a okolí

Lovosice | Terezín | Bohušovice nad Ohří | Úštěk | Roudnice nad Labem a okolí

Jsou situace, kdy váš pejsek

musí zůstat doma

kdo ho vyvenčí?

Hlídání psa během dovolené nebo pobytu v nemocnici

Postarám se o vašeho pejska

jako o vlastního.

I když vím, že čtyřnohého člena své rodiny nechcete nechat dlouho samotného, někdy to zkrátka nejde jinak. A právě proto jsme tu já. Vyvenčím, podrbu, pohrajeme si a s vrtícím ocáskem vám psího miláčka zase v pořádku vrátím.

Jak hlídání a venčení psů funguje?

Zarezervujte si venčení psa nebo jeho hlídání co nejdříve

Čím dříve si zajednáte můj čas, tím lépe. Napište mi nebo zavolejte. A to i v případě, že se o nutnosti pohlídat nebo vyvenčit dozvíte na poslední chvíli.

K naplánovanému venčení psa připravte

Vodítko Náhubek Pamlsky

K naplánovanému hlídání psů připravte

Očkovací průkaz

Jak objednat hlídání psa

Vaše a psí spokojenost na prvním místě

Při hlídání a venčení psů

Psí i vaše spokojenost je u mě na prvním místě. Přizpůsobím se vašim zvykům i přáním tak, abych nenarušila výcvik nebo zažitý harmonogram.

  • Pro psí úsměv cokoliv
  • Od čivavy po vlkodava
  • Spolehněte se
Více zde

Proč svěřit svého pejska do mých rukou?

Pro psí úsměv cokoliv

Psí i vaše spokojenost je u mě na prvním místě. Přizpůsobím se vašim zvykům i přáním tak, abych nenarušila výcvik nebo zažitý harmonogram.

Informace 2x denně

Protože vím, že se vám bude po pejskovi stýskat, dám vám 2x denně vědět, jak se má a přidám i pár fotek. A to přes SMS, WhatsApp, Messenger,... přesně tak, jak se domluvíme.

Od čivavy po vlkodava

Se psy mám mnohaleté zkušenosti. Běžně venčím i hlídám obří chlupáče i malé mazlíky. Hravě si poradím i s nemocnými pejsky nebo psy, kteří se jen tak s někým nesnesou.

Přátelé navždy

Během venčení nebo hlídání pejska se maximálně snažím o navázání důvěry a přátelství. Proto si mě páníčci často zvou i pravidelně. Jen tak. Protože to pejska prostě baví.

Spolehněte se

Velký důraz kladu na bezpečnost, bezúhonnost a spolehlivost. Do vašeho bytu, domu či na pozemek nevkročí nikdo jiný než já, sama majitelka. To slibuji.

Vyvenčím vašeho pejska v létě,

v zimě i o Vánocích

Hlídání psů

Při hlídání psů také zajistím...

  •     Vybírání schránky
  •     Zalévání květin
  •     Krmení pejska a neustálý přísun vody
  •     Podávání léků

Co o mně říkají ostatní páníčci?

Recenze hlídání a venčení psa

"Práce se zvířaty má Lucka Oravcová v krvi, je to její poslání a dělá to vskutku moc dobře. Pomáhá všem zvířátkům, ne jenom čičinkám a hafíkům, ale i ježkům, různým ptáčkům. Hradí veterinární ošetření ze sponzorských darů a často i ze své peněženky, na rozdíl od některých útulků, co jsou dotované MÚ. Dělá tuto činnost srdíčkem a tak by to měl dělat každý, kdo se stará o zvířata, myslím všeobecně o veškerá zvířata."

Blanka Cabálková, Litoměřice

Recenze hlídání a venčení psa

"Moc Lucce děkuji za to, že se dokáže postarat nejen o naše pejsky a kočičky, které je radost ji svěřit do péče, ale že nám pohlídá i naše kůzlecí miminka, je-li to potřeba. Jsou lidé o kterých víte, že se o vaše blízké dokáží postarat tak dobře a s takovou péčí jako vy, né-li lépe. A přesně to můžete očekávat od Lucky. Není myslím lepší volba, než ona, vaši čtyřnozí přátele si tuto náhradní maminku po dobu vaší nepřítomnosti určitě zamilují."

Marie

Recenze hlídání a venčení psa

"Lucku znám už dlouho, její práce si velmi vážím. Věnuje se záchraně opuštěných a týraných zvířat, již dlouho a bez nároku na odměnu. O zachráněná zvířata pečuje a zajišťuje jim veterinární péči. Své zvíře bych ji bez obav svěřila, protože vím, že bude v těch nejlepších rukách. Určitě doporučuji :)"

Renata Kaplanová, Malé Žernoseky

Potřebujete pohlídat nebo vyvenčit svého psa? Napište mi!

Do formuláře mi napište, kdy potřebujete pohlídat nebo vyvenčit pejska, co máte za rasu. Pokud hledáte venčení nebo hlídání na poslední chvíli, raději mi rovnou zavolejte na 728 466 941.

Rezervace hlídání a venčení psa

Ceník hlídání a venčení psů

3x denně * 450 Kč TOP péče o pejsky
2x denně 60 min. 420 Kč Pro náročné pejsky
2x denně 30 min. 250 Kč Nejoblíbenější
1x denně 60 min. ** 230 Kč Standard
1x denně 30 min. ** 180 Kč Mini

*) 30 min. ráno / 60 min. v poledne / 30 min. večer

**) ráno nebo večer - dle dohody s vámi

Nejsem jen obyčejná paní na hlídání či venčení. Jsem zvířecí parťák a ráda se stanu vaší rodinnou psí i kočičí chůvou.

Napište mi

Ochrana osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky

Provozovatel stránek Lucie Oravcová, Hynaisova 427/9, Litoměřice, 41201, IČ: 08383235 , Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 31.7.2019, Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Litoměřice