Otázky a odpovědi

Nepotřebuju tyhle služby, mám souseda, ten kdyžtak vyvenčí.

A to je naprosto v pořádku. Jenže ne vždycky bude mít soused čas, a to zejména ve chvílích, kdy potřebujete pohlídat pejska nebo kočičku na delší dobu (při odjezdu na dovolenou, pobytu v nemocnici, služební cestě,...) Právě pro tyto případy jsem tu já. O vašeho mazlíčka se postarám tak dobře, že na stýskání nezbyde čas.

Nejsme blázen. Dám vám klíče a vy mi v klidu vybílíte kvartýr.

Vaše obavy zcela chápu a rozumím, že pustit do domu nebo bytu osobu, kterou jste viděli jenom při instruktážní schůzce není jednoduché. Jsem přesvědčena, že pokud by došlo ze strany kočičí nebo psí chůvy ke zcizení cenností, tak se takový případ neututlá. Pro média by to bylo velmi pikantní téma a byl by toho plný internet. Sama jsem hledala a nic nenašla. Pokud se vám podaří nějaký takový případ najít, tak budu ráda, když mi dáte vědět. Mým cílem je spokojenost nejen vaše, ale hlavně vašich zvířecích mazlíčků, o které se můžete dočíst zde v referencích.

Existují psí hotely, tak nepotřebuju někoho, kdo mi bude chodit po baráku.

Psí hotely jsou perfektní službou, pokud nemáte na výběr a pejska v době vaší nepřítomnosti prostě doma mít nemůžete. Víte ale, že odvést svého miláčka do cizího prostředí plného neznámých pachů, zvířat i lidí je tak stresujícím „zážitkem“, že některá zvířata poznamená na celý život? Váš miláček totiž nechápe, že jde jen o pár dní. Myslí si, že už vás nikdy neuvidí. Proto je nejlepším řešením (pokud je to možné) nechat psa doma a zavolat psí chůvu, tedy mě. V prostředí, které dobře zná, kde se cítí v bezpečí a ví, že když odejdete, tak se zase vrátíte, je zvyklý čekat a díky mé podpoře, zábavným hrám, pravidelnému venčení a mazlení mu čas bez vás uteče jako voda.

Žeryk je problémovej, toho nemůžu nikomu svěřit.

S netolerantními i špatně zvladatelnými pejsky mám víc než 20 let zkušeností. Proto dobře vím, jak se k nim chovat, abych měla situaci vždy pevně pod kontrolou. A abyste i vy měli jistotu, že si s vaším pejskem poradím a že naše společné chvíle budou bez problémů, před hlídáním nebo venčením se všichni společně seznámíme. Uvidíte, že nebude důvod k obavám a věřím, že díky mým zkušenostem najdu i důvod jeho chování a jeho řešení.

Alík nemá rád cizí lidi. Takže ho nemůžu dát na hlídání.

Ráda se s vámi domluvím na společné návštěvě u vás doma nebo na venčení. S Alíkem se seznámím a sami uvidíte, jak nám to společně půjde. Za svou více než 20letou praxi jsem se nesetkala s jediným pejskem, se kterým bychom si nesedli. A když ne na první dobrou, tak napodruhé už určitě. Proto věřím, že s Alíkem najdeme společnou řeč a vy budete moct odjet třeba na vysněnou dovolenou.

Mám nemocného pejska, tak nemůžu jet na dovolenou. Potřebuje pravidelně léky.

Mou každodenní povinností na veterinární klinice v severoitalském Clusone bylo mimo jiné i podávání léků psům i kočkám. A to jak do tlamičky, tak i injekčně. Navíc jsem neustále v kontaktu s veterinární ordinací v Litoměřicích. Proto se nemusíte bát odcestovat. O vašeho miláčka se dobře postarám.

Nemám jistotu, že to, na čem se domluvíme, tak i bude. Raději si objednám hlídání u nějaké větší agentury.

Nikdy neslibuji nic, co nemůžu splnit. Co si potvrdíme, to u mě platí. A pokud by přece jen nastala nějaká nepředvídatelná okolnost, ihned vás budu kontaktovat a společně najdete takové řešení, které vám bude vyhovovat.

Kdo to zaplatí, když při hlídání Azor něco udělá.

Při hlídání nebo venčení se maximálně soustředím na pejska, a tak se dokážu včas reagovat a zabránit případným karambolům. Pokud by se ale přeci jen něco stalo, jsem pro tyto případy pojištěna do částky 5 000 000 Kč.

Máte dotaz? Napište mi!

Nejsem jen obyčejná paní na hlídání či venčení. Jsem zvířecí parťák a ráda se stanu vaší rodinnou psí i kočičí chůvou.

Napište mi

Ochrana osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky

Provozovatel stránek Lucie Oravcová, Hynaisova 427/9, Litoměřice, 41201, IČ: 08383235 , Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 31.7.2019, Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Litoměřice