Těší mě, jmenuji se Lucie

a miluji zvířata

Hlídání koček Litoměřice

Nejsem jen obyčejná paní na hlídání kočky či venčení a hlídání psů. Jsem zvířecí parťák a ráda se stanu vaší rodinnou psí i kočičí chůvou.

Vše začalo v dětství

Zvířata jsou pro mě velkou láskou už od doby, kdy jsem byla malé dítě. Zamilovala jsem si nejen psy, kočky a králíky, ale i maličkou drobotinu, jako křečky a myšky. Jako malá jsem u našeho domu krmila hladová koťata. Už tenkrát jsem to vnímala jako samozřejmost se postarat a podat pomocnou ruku.

Teď mám doma osm krásných kočiček a dva úžasné psy. Všechny jsem našla zbídačené na ulici, zachránila je a teď jsou součástí mé rodiny.

 

Přes 20 let praxe s kočkami i psy

To, co umím, nemám naučené z knih, ale z více než 20 leté praxe se zvířaty. Pět let jsem pracovala na veterinární klinice v severoitalském Clusone, kde jsem pečovala o zvířata po úrazech. Další 3 roky jsem se věnovala studiu v oboru homeopatie a na Veterinární a farmaceutické fakultě v Brně jsem absolvovala odborný kurz pro odchyt a práci se zvířaty.

Veterinární klinika Itálie
Veterinární univerzita v Brně
Homeopatická Akademie
Homeopatická Akademie
Homeopatická Akademie

Bez obav a stresu

Za roky práce se kočkami a psy vím, že stres může ublížit nejen samotnému zvířeti, ale hlavně vztahu mezi ním a člověkem. Proto vždy přistupuji k pejskovi, kočičce a dalším domácím mazlíčkům nenásilně a hlavně s respektem. Pomohu vám vyhnout se stresující návštěvě veteriny nebo salónu. Česání a další zvířecí údržbu provedeme přímo u vás doma, bez zranění a v klidu.

Váš miláček je se mnou v bezpečí

Díky mnohaletým zkušenostem s pejsky, kočičkami a dalšími domácími mazlíčky mě jen tak něco nezaskočí. A protože na nás i na naše miláčky čeká denně mnoho nástrah, ujišťuji vás, že v případě jakéhokoliv i malého poranění při procházce či hře nenechám nic náhodě. O vašeho mazlíčka se postarám a v případě potřeby zajistím bezodkladnou péči veterináře. Protože zdraví vašeho zvířete je pro mě tou největší prioritou.

Na smutek nezbyde čas

Odloučení může u vaší kočičky nebo pejska vyvolat stesk a smutek. Proto se držím hesla „Kdo si hraje, nesmutní“.  Spolehněte se, že právě hry budou hlavní náplní času, který společně s vaším čtyřnohým členem rodiny strávím. Na smutek nezbyde čas a než se naděje, budete zase spolu.

Hlídání psů a koček Litoměřice

Dobrovolnictví pro zvířata

V roce 2017 jsem založila Neziskovou organizaci na pomoc zvířatům v nouzi Spolek na ochranu zvířat Litoměřicko SOZLit. Splnila jsem si tak svůj celoživotní sen, pomáhat zvířatům. Situace toulavých koček je alarmující, tak pomáhám hlavně těm nalezených na ulici, nebo odloženým nezodpovědnými majiteli. Nemám útulek, ale poskytuji kočičkám dočasný azyl v našich dočasných domovec. Nemalou měrou řeším i pejsky v nevhodných podmínkách. Pomohla jsem i zraněným havranům, srnkám, řešila jsem i myšky, potkana, ovečky, kozy a prasátka. Každé zvíře v nouzi u mě najde otevřenou náruč.

Určitě vás napadla nějaká otázka. Napište mi

Zajímá vás něco dalšího nebo si se mnou chcete domluvit venčení či hlídání? Napište mi. Ráda vám zodpovím veškeré dotazy nebo si vás rovnou napíšu do kalendáře.

Máte otázky? Napište mi!

Profesionální hlídání koček a psů

Nejsem jen obyčejná paní na hlídání či venčení. Jsem zvířecí parťák a ráda se stanu vaší rodinnou psí i kočičí chůvou.

Napište mi

Ochrana osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky

Provozovatel stránek Lucie Oravcová, Hynaisova 427/9, Litoměřice, 41201, IČ: 08383235 , Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 31.7.2019, Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Litoměřice